O spoločnosti

 

EuroFire SK, s r.o. bola založená začiatkom roka 2004 ako obchodná firma so zameraním na oblasť ochrany zdravia a života jednotlivca.

Základná filozofia spoločnosti sa zakladá na komplexnom poskytovaní kvalitných, ale cenovo dostupných prostriedkov osobnej ochrany. Chceme poskytnúť maximálnu ochranu v kritických situáciách ohrozujúcich život a zdravie. Dôležitým prvkom pre zabezpečenie vysokej kvality poskytovaných služieb je aj odborná pripravenosť pracovníkov pripravených poskytnúť odborné poradenstvo, čo sa odráža aj vo výsledkoch našej firmy. V súčasnej dobe patrí EuroFire SK medzi vedúce firmy v oblasti riešenia a realizácie osobnej bezpečnosti na slovenskom trhu s expanziou do zahraničia.

Kvalitu poskytovaných služeb našej spoločnosti potvrdzuje aj to, že sme držiteľmi certifikátu akosti EN ISO 9001:2008 a EN ISO 14001:2004.

Naša spoločnosť je autorizovaným zástupcom firiem Dr. STHAMER Hamburg, Task Force Tips, MSA Safety Company, LEADER GmbH.

Medzi našich popredných zákazníkov patrí napríklad Ministerstvo vnútra SR, Armáda SR, DHZO miest a obcí, hasičské jednotky podnikov tak ako aj nespočetné množstvo priemyselných podnikov a drobných firiem.

Liška Josef
konateľ spoločnosti